ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSLázně PIEŠŤANY

1. Medical Wellness Hotel MÁJ ***

2. Danubius Hotels Group

Piešťany – perla mezi lázněmi. Město slunce, vody a zdraví. Lázně Piešťany jsou největší slovenské lázně v prosluněném údolí řeky Váh. Muž lámající berli je světoznámým symbolem města, široko daleko proslaveného svojí sírnou termální vodou a bahenními zábaly. Lázně s nevšední atmosférou.

Množství zeleně, největší počet slunečních dní v roce, cyklostezky, přehradní nádrž Slňava i blízké pohoří Malé Karpaty a Považský Inovec – to je ideální místo na dovolenou. Lázeňská léčba je proslavená zejména v léčbě revmatismu, rehabilitaci pohybového aparátu a nervového sytému. Léčivá voda s teplotou 69 o C a léčivé bahno patří k nejúčinnějším na světě.

Léčebné indikace: Artróza, revma, dna, ischias, roztroušená skleróza, osteoporóza, stavy po úrazech a operacích páteře a kloubů
Kontraindikace: Všechna akutní onemocnění v aktivní fázi
Léčebné metody: Vyšetřovací a léčebné složky v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace - vodoléčba , zábaly, masáže, elektroléčba, cvičení individuální i skupinové a další terapie.

1. Medial wellness hotel MÁJ
Je situovaný v tiché rekreační oblasti Piešťan, jen 400 m od jezera Slňava. Je to sympatický, plně bezbariérový hotel pro všechny generace. Příjemná rodinná atmosféra, relax, wellness, sportovní aktivity – to je MÁJ. Svým hostům nabízí širokou škálu hotelových služeb - k dispozici je restaurace, kavárna s tanečním parketem, letní terasa s obsluhou a mnoho dalších. Pro příjemnou „wellness pohodu“ slouží krytý bazén, hydromasážní vířivky, sauna, solárium, kosmetický salón a jiné. Hotel Máj je zařazen také jako nestátní zdravotnické zařízení, s vlastní lékařskou péčí a velkým množstvím léčebných a rehabilitačních programů.

2. Danubius Hotels Group - je řetězec lázeňských hotelů Danubius na Kúpelnom ostrově. Kromě hotelu v secesním stylu - Thermia Palace, jedné z nejstarších budova města, je lázeňským hostům k dispozici komplex Balnea, postavený v moderním stylu, zahrnující 4 hotely.
Thermia Palace ***** - renovovaná secesní budova v blizkosti kolonádního mostu, spojujícího Kúpelný ostrov s městem Piešťany. Symbolizuje jedinečnou atmosféru, vysokou kvalitu a vynikající služby. Hotel je propojen s lázněmi Irma, kde je poskytován vysoký standard léčebných služeb. Součástí hotelu je termální bazén s celoročním provozem.

Balnea Esplanade **** - moderní hotel uprostřed překrásného parku. Hotelová část je propojená s balneo rehabilitačním centrem, ve kterém je poskytována kompletní léčebná péče. V hotelu se nachází vodní a saunový svět s množstvím vodních atrakcí, ale také kvalitní služby. Pokoje i apartmány jsou komfortně zařízené.

Balnea Palace **** - je součástí komplexu Balnea Esplanade, hotelová část je propojena s balneo-rehabilitačním centrem, kde je poskytována komplexní lázeňská péče. Tento zrekonstruovaný hotel nabízí svým hostům kvalitní služby na vysoké úrovni. Pokoje jsou zařízeny v retro stylu.


Balnea Grand *** - je součástí hotelového komplexu Balnea Grand Spendid. Je situovaný v zeleni parku a nabízí návštěvníkům příjemné vycházky nebo posezení ve stínu stromů. Chodbou je na jedné straně propojen se společenským centrem a na druhé straně balneocentrem. Hotel má bezbariérový přístup, pohodlné pokoje s příslušenstvím.

Balnea Splendid *** - je součástí hotelového komplexu v severní části Kúpeľneho ostrova. Je situovaný v zeleni parku. Na jedné straně je komplex propojený chodbou s balneo rehabilitací a na druhé straně se společenským centrem. Všechny služby jsou na dosah. Pokoje i apartmány jsou komfortně zařízené.

Jalta ** - hotel je situovaný na pěší zóně v centru Piešťan. K hotelu Jalta jsou přičleněny ještě další objekty, Villa Berlin a dependance Smaragd, Šumava a Riviéra, umístěné v centru Piešťan a na okraji městského parku. Jsou oblíbené díky své útulnosti a domácí atmosféře.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus