ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSLázně PIEŠŤANY

1. Medical Wellness Hotel MÁJ ***

2. Danubius Hotels Group

Piešťany – perla mezi lázněmi. Město slunce, vody a zdraví. Lázně Piešťany jsou největší slovenské lázně v prosluněném údolí řeky Váh. Muž lámající berli je světoznámým symbolem města, široko daleko proslaveného svojí sírnou termální vodou a bahenními zábaly. Lázně s nevšední atmosférou.

Množství zeleně, největší počet slunečních dní v roce, cyklostezky, přehradní nádrž Slňava i blízké pohoří Malé Karpaty a Považský Inovec – to je ideální místo na dovolenou. Lázeňská léčba je proslavená zejména v léčbě revmatismu, rehabilitaci pohybového aparátu a nervového sytému. Léčivá voda s teplotou 69 o C a léčivé bahno patří k nejúčinnějším na světě.

Léčebné indikace: Artróza, revma, dna, ischias, roztroušená skleróza, osteoporóza, stavy po úrazech a operacích páteře a kloubů
Kontraindikace: Všechna akutní onemocnění v aktivní fázi
Léčebné metody: Vyšetřovací a léčebné složky v oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace - vodoléčba , zábaly, masáže, elektroléčba, cvičení individuální i skupinové a další terapie.

1. Medial wellness hotel MÁJ
Je situovaný v tiché rekreační oblasti Piešťan, jen 400 m od jezera Slňava. Je to sympatický, plně bezbariérový hotel pro všechny generace. Příjemná rodinná atmosféra, relax, wellness, sportovní aktivity – to je MÁJ. Svým hostům nabízí širokou škálu hotelových služeb - k dispozici je restaurace, kavárna s tanečním parketem, letní terasa s obsluhou a mnoho dalších. Pro příjemnou „wellness pohodu“ slouží krytý bazén, hydromasážní vířivky, sauna, solárium, kosmetický salón a jiné. Hotel Máj je zařazen také jako nestátní zdravotnické zařízení, s vlastní lékařskou péčí a velkým množstvím léčebných a rehabilitačních programů.

2. Ensana Health Spa Hotels Kúpele Pišťany - je řetězec lázeňských hotelů Danubius na Kúpelnom ostrově.
Thermia Palace ***** - renovovaná secesní budova v blizkosti kolonádního mostu, spojujícího Kúpelný ostrov s městem Piešťany. Symbolizuje jedinečnou atmosféru, vysokou kvalitu a vynikající služby. Hotel je propojen s Kúpelnym domem Irma Health Spa, kde je poskytován vysoký standard ubytovacích léčebných služeb. Thermia Palace – to je zdraví a pohodlí, vše pod jednou střechou.

Resort Esplanade **** - hotelový komplex, v překrásném parku v centru Kúpelného ostrova. V uplynulých 2 létech byla provedena rekonstrukce pokojů a restaurací. Komplex má dvě části: křídlo Esplanade a křídlo Palace. Hotelová část je propojená s balneo rehabilitačním centrem, ve kterém je poskytována kompletní léčebná péče. V hotelu se nachází vodní a saunový svět s množstvím vodních atrakcí, ale také kvalitní služby. Pokoje i apartmány jsou komfortně zařízené.

Spa hotel Grand Splendid *** se nachází v severní části ostrova, obklopený stoletými stromy. Chodbou je propojený s balneocentrem. Hostům nabízí širokou škálu procedur v tichém prostředí, ale i bohatý kulturní a hudební program. Hostům jsou také k dispozici vnitřní i vnější bazény a další aktivity.Spa hotel Pro Patria ** je historický lázeňský hotel, situovaný v centru Kúpelneho ostrova, v bezprostřední blízkosti termálních minerálních pramenů. V hotelu jsou prostory balneoterapie, procedury se poskytují i v blízkém Kúpelnom dome Napoleon Health spa, s bezbarierových přístupem.Hotel Jalta ** hotel s bohatou tradicí, je situovaný přímo na pěší zóně v centru Piešťan. Nabízí útulně zařízené pokoje a pouze několik minut vzdálený od Kúpelného ostrova. Letní terasy hotelu vás zvou k příjemnému odpočinku.
Vila Trajan – útulně zařízená vila, leží jen kousek pěší zóny a nedaleko symbolu města Piešťany – „berlolámače“. Všech 27 pokojů poskytuje pohodlí a rodinnou atmosféru. Místo pro odpočinek najdete v letních měsících na sluneční terase v hotelu Jalta.

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus