ÚVODAKTUALITYO NÁSREZERVACEPODMÍNKYKONTAKT

LÁZNĚ

WELLNESSMariánské Lázně - Lázeňský hotel ROYAL
ROYAL SPA - Královská péče všem hostům

Mariánské lázně – proslulé a současně nejmladší západočeské lázně, světoznámé bohatstvím 40-ti léčebných minerálních pramenů, jejichž účinky léčí široké spektrum onemocnění. Poloha lázní - uprostřed lesů, je ideálním místem pro milovníky přírody. Překrásná architektura z počátku 19. století, nezapomenutelná Zpívající fontána – lákající denně stovky návštěvníků, tradiční lázeňské léčba, relaxace, wellness, odpočinek – to všechno dohromady jsou Mariánské Lázně.

Lázeňský hotel ROYAL patří do skupiny ROYAL SPA, privátního řetězce lázeňských a wellness hotelů. Krédem společnosti ROYAL SPA je zajistit „královskou péči všem hostům“, kteří navštíví jejich hotel. Věříme, že zde najdete vše, aby Váš lázeňský pobyt, ať už léčebný nebo relaxační, byl příjemný a vrátili jste se domů plní nové energie a v lepší zdravotní kondici. V hotelu ROYAL panuje příjemná rodinná atmosféra, k přáním a požadavkům hostů se přistupuje individuálně a všem se snaží maximálně vyjít vstříc.

Lázeňský hotel Royal je moderní lázeňský hotel s nabídkou komplexních služeb pod jednou střechou. Hotel se nachází na okraji lesoparku, jen 300 m od centra a nabízí hostům jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů v Mariánských Lázních.

Léčebné indikace – onemocnění pohybového aparátu, urologická onemocnění, nemoci horních a dolních cest dýchacích, nemoci látkové výměny – cukrovka, obezita, nemoci periferních cév a nervů, nemoci onkologické po komplexní léčbě.

Léčebné zdroje – léčivé prameny:

Léčebné metody

KONTAKTUJTE NÁS

Email:
info@balneaplus.cz

Telefon:
Zákaznická linka a telefonní kontakt - agentura Balnea Plus

556 315 465
606 773 396

Kurz EURA

Kurz převzat z www.kurzy.cz
Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR

Dárkový poukaz

Dárkový poukazUdělejte radost svým nejbližším!

DÁRKOVÝM POUKAZEM

darujete kromě nevšedního zážitku také kus zdraví

Zasílání informačních emailuAKTUÁLNĚ
pro VásBuďte vždy včas informování
o aktuálních slevách a výhodných nabidkách.

Vaše Emailová adresa

«««« BALNEA plus - jsme tady pro Vaše zdraví »»»»

© 2010 - 2018 BALNEA plus